Perpetuum Music Club Brno - Proč se registrovat
 
 
 
 

PROČ SE REGISTROVAT?

Registrací na našem webu můžeš jen získat. Jako registrovaný uživatel získáš řadu výhod, a to nejen na těchto stránkách, ale i přímo v klubu. Registrace je samozřejmě zdarma.

Registrovaní uživatelé dostanou přístup do části stránek, do které se obyčejný uživatel nedostane. V této části na Tebe budou čekat zvláštní služby. Základem je Tvůj osobní panel, který najdeš pod volbou "Moje Perpetuum" v hlavním (horním) menu těchto stránek. Po přihlášení do "Tvého Perpeta" se Ti zobrazí právě tento panel, ze kterého už můžeš vybírat, používat a nastavovat služby, které čekají jen na Tebe.

Jako registrovaný uživatel budeš stále v obraze, neustále budeš mít přehled o všem, co se v klubu děje, díky informačním e-mailům, které si můžeš (ale pokud nechceš, samozřejmě nemusíš) objednat právě pomocí nastavení "Tvého profilu" v Tvém osobním panelu. Budeš tak dostávat čerstvé informace o zajímavých akcích, o novinkách v klubu a dalších věcech.

To ale není všechno! Kromě informací, které dostaneš až do své e-mailové schránky, můžeš díky těmto mailům i ušetřit. Součástí vybraných informačních e-mailů bude totiž kupón, který Ti zajistí výhody na party v našem klubu. Tento kupón bude mít podobu odkazu v informačním mailu, na který když klikneš, dostaneš se na naše stránky, kde se dozvíš svůj unikátní kód. Pokud pak tento kód sdělíš při návštěvě klubu, můžeš mít například levnější vstupné, welcome drink zdarma nebo jinou výhodu oproti ostatním, neregistrovaným, návštěvníkům.

Další nezanedbatelnou výhodou je automatická rezervace Tvé přezdívky v naší návštěvní knize (guestbooku). Od chvíle, kdy se zaregistruješ, máš svoji zaregistrovanou přezdívku jen pro sebe a chráněnu heslem. Nemůže se tedy stát, že někdo bude psát do našeho guestbooku nějaké nepředloženosti a použije Tvoji přezdívku, aby si ostatní mysleli že jsi příspěvek napsal Ty. Výhodou je i to, že po přihlášení už v guestbooku můžeš rovnou psát příspěvky, a nemusíš se zdržovat vyplnováním nějakých přezdívek a e-mailových adres, všechno máš předvyplněné. Navíc si můžeš ve svém osobním panelu nastavit tzv. skrytou e-mailovou adresu, což znamená, že můžeš psát do guestbooku aniž by tam byl vidět Tvůj e-mail, a zároven máš možnost nechat si do své e-mailové schránky posílat informace z klubu.

A další výhody pro registrované uživatele se samozřejmě připravují, nech se překvapit co pro Tebe nachystáme! Jak vidíš, registrací nemáš co ztratit, naopak můžeš hodně získat. A čím dřív se zaregistruješ, tím dřív budeš moci začít využívat výhod pro registrované. Stačí navštívit naši registrační stránku. A pak už nezbývá než se těšit na výhody. Ale nezapomeň občas zajít mezi nás do Perpeta, těšíme se na Tebe! ;-)

 
 
DOPORUČUJEME