Perpetuum Music Club Brno - Novinky
 
 
 
 

NEWS

 

Páteční Perpetuum zve na house music!

9.2.2018

Je tu pátek! Dnes čekejte všechny nekomerční polohy house music! Od deephouse přes house až po techhouse!
A lineup? Ten je na obrázku 
 ► Událost: Omek & VK Studio at Perpetuum, Brno

 

 

Techno legenda TOKY již v pátek v Perpetuum!

1.2.2018

Technology
2.2.2018, Perpetuum, Brno
DJs: Toky, Sionni, No-On, MisHa, Foxx

Legenda TOKY opět v Perpetuum! Zapiš si do diáře datum 2.2.2018! Po headlinerech jako Jan Fleck a Hackler & Kuch dorazí do klubu Perpetuum, na další díl akce Technology, legenda DJ TOKY! S sebou si přiveze techno krásku Sionni a aby toho nebylo málo dorazí také ostravský matador No-On.
Událostwww.facebook.com/events/302743670237874


 

 

 

Pražský DJ Lumiere na dnešní akci Nu Pagadi!

26.1.2018

Nu Pagadi
26.1.2018, Perpetuum, Brno
DJs: Lumiere, Shala, EliO, Deivis


Stylová klubovka je zpět na scéně. Po jménech jako Oliver Ho nebo Mikael Stavöstrand dorazí jeden z nejvýraznějších zástupců pražské house scény. 
Událost: www.facebook.com/events/1974846382779630

 

 

Thank you 2017. See you in 2018!

31.12.2017

Je tu poslední den roku 2017. V tomto roce se u nás představila spoustu skvělých producentů a DJs a vy jste vytvořili skvělou atmosféru na mnoha desítkách akcí.
Pro nás to byl rok plný jedinečných, nejen hudebních, zážitků, které si budeme dlouho pamatovat. Byl to prostě parádní rok!
Už teď pro vás, společně s našimi rezidenty, chystáme další skvělá jména undergroundové scény.
Přejeme vám, ať do roku 2018 vstoupíte tou správnou nohou, jste zdraví a šťastní.
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na vás v roce 2018!
Team klubu Perpetuum 

 

 

IM Cyber v pátek v Perpetuum! (exclusive dnb set)

21.12.2017

Drum Theory
22.12.2017, Perpetuum, Brno
DJs: IM Cyber, Tma, Calli, Johney, Six Beat Under & Rough:Result

Jak se správně naladit na Ježíška? Přece pohodovou předvánoční D&B akcí! Na premiérovou edici zbrusu nové party Drum Theory přijala naše pozvání veteránka české D&B scény, DJ IM Cyber. Ta se poslední roky věnuje už spíše rovnějším beatům a Drum&Bass hrává jenom výjimečně. Perpetuum je ale naštěstí jeden z klubů, pro které je ochotna udělat výjimku. Díky tomu si budeme moci v předvečer vánočních svátků vychutnat její vytříbenou selekci deepového a liquid-funkového D&B. O support se postarají dvě další šikovné DJky Calli a Tma. Celou akci pak ukončí v b2b setu klasická dvojka ze Soul Ex Machina crew, Rough:Result a Six Beat Under.

21.30 – Johney
23.00 – Tma
00.30 – IM Cyber
02.00 – Calli
03.00 – Six Beat Under & Rough:Result 

 

 

 

Tensal (PoleGroup, Falling ethics / ES) v Perpetuum!

14.12.2017

Fanoušci techna zbystřete! Do našeho klubu Perpetuum míří, a to na akci Maximal, DJ a vynikající producent, jež velkou část své kariéry prožil jako polovina dua Exium. Héctor Sandoval, jak se celým jménem TENSAL jmenuje, se ale vydal na sólovou dráhu a tím čím začal v projektu Exium, v tom pokračuje dále. Výborná produkce a smysl pro nejmenší detail z něj dělá aktuálně jednu z nejvýraznějších značek na současné techno scéně. Jeho jméno je pevně spjato s labelem Pole Group, který zastupuje celou řadu špičkových jmen, ať už je to Oscar Mulero, Ben Sims, Speedy J a nebo právě Exium. Těšte se na Maximalní jízdu. Toto bude velký večer! 

Event > Tensal (PoleGroup, Falling ethics / ES) at Maximal, Perpetuum 

Maximal
15.12.2017, Perpetuum, Brno

DJs: Tensal (PoleGroup / ES), Makarov, Sionni, Upgrade, Tomas Ivicic, Toomuch

 

 

V pátek nás čeká velký večer. Do Brna dorazí Inigo Kennedy!

7.12.2017

DIRTY TRIP 21
8.12.2017, Perpetuum, Brno
Headliner: INIGO KENNEDY (Token, Asymmetric / UK)
Support: Mike Corner, Segment, Carl W, Nee'o

Dvacátá první edice klubovky Dirty Trip nabídne velmi respektovanou legendu a průkopníka ve světě techna. Dámy a pánové, v prosinci k nám přijede mistr Asymmetric zvuku Inigo Kennedy! Na scéně se pohybuje více než dvacet let, je považován za inovativního producenta, který se nebojí do světa techna vnést žánrovou různorodost a jeho aktuální zvuk nás uchvátil natolik, že jsme si jej na naši domácí půdu do Perpetuum museli pozvat! Pečlivě jsme vybírali i support - prvním bude majitel labelu Dirty Corner Recordings a moderátor Radia Wave Mike Corner, druhým pak excelentní DJ s velmi neotřelým zvukem - Segment. Chybět nebudou ani rezidentní Nee‘o a Carl W. Budeš u toho i ty? 

 

Prosinec odstartujeme akcí Freitag Techno!

30.11.2017

Freitag Techno
1.12.2017, Perpetuum, Brno
DJs: Orbith, Funez (SK), Deivis, Filip Gehringer


Prosincové Perpetuum začneme stylově! V pátek startujeme dalším dílem rezidentní noci Orbitha pod názvem Freitag Techno! 
Jako host přijal pozvání slovenský DJ Funez. Support obstará další z rezidentů Deivis a celou akci odstartuje svým setem Filip Gehringer.
Orbith zahraje již tradiční long set, tentokrát min. 4 hodinový.

 
 

 

 

Dnes nás čeká deepová Resoulution. Do Brna dorazí král Need For Mirrors!

16.11.2017

Lineup na Resoulution je venku! Dnes to bude hodně bláznivý čtvrtek. Do Brna dorazí deepový král Need For Mirrors! S kým se potkáme na parketu
Událost: Need For Mirrors (UK) at Resoulution, Perpetuum, Brno

 

 

V pátek nás čeká rave legenda Mark Archer na narozeninách rave.cz!

9.11.2017

Hudební server rave.cz se blíží plnoletosti a s kým jiným oslavit letošních 17 let, než s rave legendou Markem Archerem?! Už od 80. let minulého století vydává hudbu a jednu dobu byl považován za britskou "rock-stár" v rámci elektronické hudby. Jeho klipy hráli na MTV a fanynky mu klečely doslova u nohou. Mezi rave legendami byste jen těžko hledali větší pojem než Mark Archer, zakladatel Bizzare Inc (kdo by neznal jeden z nejsamplovanějších hitů Playing With Knives), polovina uskupení Nexus$ 21 nebo Altern 8. Je také známý pro své sólové projekty DJ Nex, Trackman nebo Slo Moshun.
I dnes je velmi aktivní a dál vydává acid, house i klasické techno, ale nejznámější stále zůstává pro žánr, který sám označuje jako old skool rave.
Mark je rezidentem známé londýnské párty I Love Acid a je také pravidelným účastníkem zásadních eventů jako BangFace, Bloc Weekend, Sónar Festival, Fantazia a mnohých dalších.
Jeho loňský se

... Pokračování»

 

O víkendu nás čeká Paralevel a Connected Everything!

3.11.2017

Paralevel 02
3.11.2017, Perpetuum, Brno
DJs: PEAL (Standa , SK), Dahø (NSW, Technørd), Pluge, Unclean

PARALEVEL odstartoval povedeným prvním dílem letos v květnu, kdy se za mixem vystřídali Mike Corner, Synaptik, Dahø a Unclean. Další pokračování na sebe nenechá dlouho čekat. Utváříme nový koncept akce, kde bude hlavní roli hrát techno, které aktuálně produkuje tzv. post-industriální scéna. Paralevel je kompletně zaměřen na současnou technoprodukci obohacenou o stále častější vlivy paralelních žánrů jako postpunk, EBM, darkwave, drone a dalších stylů, jež aktuálně techno bezesporu ovlivňují a utvářejí. Účelem je představit zvuk a scénu, žijící paralelně vedle mainstreamového techna a minimal music, scénu která je minimálně stejně živelná, plná energie a zároveň má duši. Hlavním hostem druhého dílu akce Paralevel bude člen Standa Bookingu, slovenský DJ Peal!Connected Everything Reunion
4.11.2017, Perpetuum

... Pokračování»

 

O víkendu nás čeká Oficiální Apokalypsa warmup a Shelter!

26.10.2017

Apokalypsa Warmup
27.10.2017, Perpetuum, Brno
DJs: IAN VOID (Geushky, UK), Nois, Deivis, Scorn, Tonsils Emergency

Apokalypsa navazuje na exkluzivní warm-up party v klubu Perpetuum a po DJi Rushovi, Josephu Capriatim a nebo třeba Cari Lekebuschovi se letos na podzim odehraje další z legendárních warmup akcí. 
Apokalypsa warm-up se uskuteční v pátek 27. října a vystoupí na něm náš oblíbenec, zástupce labelu Geushky, anglický DJ IAN VOID. Dvouhodinovka tohoto matadora se ponese ve stylu ostrého anglického techna, které se nenechává ovlivňovat kontinentální vlnou a s radostí nás, díky své razanci, nechá zavzpomínat na večírky let minulých. 
Upozorňujeme, že klub bude otevřen kompletně celý, včetně zadních prostor a třetího baru (znáte třeba z našich afterparties). Kuřáci nemusí opouštět klub, jelikož kuřárna (pro min 30 osob) je hned vedle spodního baru (ve vnitrobloku).
Event > www.fb.com/events/1262484407201450Shelter
28.10.20
... Pokračování»

 

V pátek Freitag Techno a v sobotu Technology, to je víkendový program v Perpetuum!

18.10.2017

Freitag Techno
20.10.2017, Perpetuum, Brno
DJs: Missberry (SK), Orbith, Deivis, Filip Gehringer

Orbith již tento pátek na dalším díle Freitag Techno! Společně s ním rezident Deivis a jako host slovenská DJane Missberry!
Eventwww.fb.com/events/139623926619261

Technology
21.10.2017, Perpetuum, Brno
DJs: Bari (SK), Foxx, MisHa, Jan Willert

Bari, to je techno s přesností chirurgických rukou hutného beatu s energickými prvky, DJ, který, jak je známo o slovenských techno mistrech, vyčnívá nad ostatními a je ve své věkové kategorii prostě jedinečný a originální.
Eventwww.fb.com/events/1898265296865477

 

 

 

Víkendové lineupy jsou zde! V pátek hardgroove a v sobotu techhouse!

13.10.2017

DIRTY TRIP
13.10.2017, Perpetuum, Brno
Headliner: GONCALO M (Intuition recordings PT / Portugal)
Support: Leia Drex (SK), Aghi b2b No-On, Carl W b2b Nee'o

FRIENDS RIDE
14.10.2017, Perpetuum, Brno
DJs: Mejla (K.O.P.R.), Deivis, Karlos P.

 

 

Dvě legendy na jednom místě! Dnes Loutka a Pavel Bidlo ve 3h setu!

6.10.2017

6.10.2017, Perpetuum, Brno
DJs: Loutka & Pavel Bidlo
Support: ELIODeivis

Pokud house v Perpetuum, tak od těch nejpovolanějších! Pavel Bidlo a Michal Loutka se řadí mezi legendy české house music. Oba dva již několikrát zahráli v Perpetuum a v listopadu 2016 poprvé společně. Po 11 měsících si toto vystoupení zopakují a opět to bude velká událost. Startujeme v 21:30! Přijďte včas, dnes se bude podávat to nejlepší z house music!

 

 
Předchozí galerie v seznamu      Následující galerie v seznamu
 
 
DOPORUČUJEME