Tensal (PoleGroup, Falling ethics / ES) v Perpetuum!

Deivis, 14.12.2017 14:56

Fanoušci techna zbystřete! Do našeho klubu Perpetuum míří, a to na akci Maximal, DJ a vynikající producent, jež velkou část své kariéry prožil jako polovina dua Exium. Héctor Sandoval, jak se celým jménem TENSAL jmenuje, se ale vydal na sólovou dráhu a tím čím začal v projektu Exium, v tom pokračuje dále. Výborná produkce a smysl pro nejmenší detail z něj dělá aktuálně jednu z nejvýraznějších značek na současné techno scéně. Jeho jméno je pevně spjato s labelem Pole Group, který zastupuje celou řadu špičkových jmen, ať už je to Oscar Mulero, Ben Sims, Speedy J a nebo právě Exium. Těšte se na Maximalní jízdu. Toto bude velký večer! 

Event > Tensal (PoleGroup, Falling ethics / ES) at Maximal, Perpetuum 

Maximal
15.12.2017, Perpetuum, Brno

DJs: Tensal (PoleGroup / ES), Makarov, Sionni, Upgrade, Tomas Ivicic, Toomuch

 «Zpět na seznam novinek
 
 
DOPORUČUJEME