Perpetuum Music Club Brno - V pátek nás čeká rave legenda Mark Archer na narozeninách rave.cz! - Detail novinky
 
 
 
 

V pátek nás čeká rave legenda Mark Archer na narozeninách rave.cz!

Deivis, 9.11.2017 17:26

Hudební server rave.cz se blíží plnoletosti a s kým jiným oslavit letošních 17 let, než s rave legendou Markem Archerem?! Už od 80. let minulého století vydává hudbu a jednu dobu byl považován za britskou "rock-stár" v rámci elektronické hudby. Jeho klipy hráli na MTV a fanynky mu klečely doslova u nohou. Mezi rave legendami byste jen těžko hledali větší pojem než Mark Archer, zakladatel Bizzare Inc (kdo by neznal jeden z nejsamplovanějších hitů Playing With Knives), polovina uskupení Nexus$ 21 nebo Altern 8. Je také známý pro své sólové projekty DJ Nex, Trackman nebo Slo Moshun.
I dnes je velmi aktivní a dál vydává acid, house i klasické techno, ale nejznámější stále zůstává pro žánr, který sám označuje jako old skool rave.
Mark je rezidentem známé londýnské párty I Love Acid a je také pravidelným účastníkem zásadních eventů jako BangFace, Bloc Weekend, Sónar Festival, Fantazia a mnohých dalších.
Jeho loňský set z Nottinghamu, který byl odvysílán v rámci Boiler Roomu vzbudil nadšené reakce. Na rave.cz se dostal na první místo ankety Top 10 Boiler Room a hlavně mnoha lidem ukázal, jak se i v roce 2017 paří na oldschool sound! Takže v pátek, ravu zdar! «Zpět na seznam novinek
 
 
DOPORUČUJEME