Perpetuum Music Club Brno - O víkendu nás čeká Oficiální Apokalypsa warmup a Shelter! - Detail novinky
 
 
 
 

O víkendu nás čeká Oficiální Apokalypsa warmup a Shelter!

Deivis, 26.10.2017 11:53

Apokalypsa Warmup
27.10.2017, Perpetuum, Brno
DJs: IAN VOID (Geushky, UK), Nois, Deivis, Scorn, Tonsils Emergency

Apokalypsa navazuje na exkluzivní warm-up party v klubu Perpetuum a po DJi Rushovi, Josephu Capriatim a nebo třeba Cari Lekebuschovi se letos na podzim odehraje další z legendárních warmup akcí. 
Apokalypsa warm-up se uskuteční v pátek 27. října a vystoupí na něm náš oblíbenec, zástupce labelu Geushky, anglický DJ IAN VOID. Dvouhodinovka tohoto matadora se ponese ve stylu ostrého anglického techna, které se nenechává ovlivňovat kontinentální vlnou a s radostí nás, díky své razanci, nechá zavzpomínat na večírky let minulých. 
Upozorňujeme, že klub bude otevřen kompletně celý, včetně zadních prostor a třetího baru (znáte třeba z našich afterparties). Kuřáci nemusí opouštět klub, jelikož kuřárna (pro min 30 osob) je hned vedle spodního baru (ve vnitrobloku).
Event > www.fb.com/events/1262484407201450Shelter
28.10.2017, Perpetuum, Brno
DJs: KYMATIK (Afterglow, DE), Depka, Stepan Bruck, Lukysh, George Sears
Po úspěšném minulém dílu párty SHELTER máme tu čest představit vám “staronového” známého Torstena Fassbendera z německo-rakouského projektu Wellenrausch. Tentokrát ovšem dorazí sám bez svého parťáka Markuse a představí nám svůj zbrusu nový deep houseový projekt KYMATIK. Člověk, který miluje černou barvu, na sociálních sítích postuje víceméně pouze černobílé fotografie, tuto svou temnou stránku prezentuje právě v tomto hudebním žánru a jde mu to pekelně dobře. Věříme, že to bude jednoduše boží! 
Eventwww.fb.com/events/280501442443182

 «Zpět na seznam novinek
 
 
DOPORUČUJEME