V pátek nás čeká hvězdná Broken Orchestra a v sobotu Piknik!

Deivis, 12.9.2017 18:31

Liquid drum and bassová noc Broken Orchestra se vrací v plné síle a opět vám přináší to nejlepší ze současné světové scény, tentokrát ve speciálním vydání! Zářijová edice bude unikátní, protože přivítá dva producenty z velmi oblíbeného a progresivního labelu na liquid funkové scéně! Fokuz je na scéně již úctyhodných 18 let, tedy od roku 1999, kdy byl založen jeho majitelem Dreazzem. Kromě svého současného rosteru, který čítá 27 producentů, se na labelu také objevily jména jako LenzmanSpectraSoulAlix Perez anebo BCee. Ačkoliv je Fokuz po producentské stránce velmi rozmanitý, stále si uchovává svůj specifický pohled na drum and bass a unikátní sound, který bezesporu patří k současné světové špičce! 
A kdo že tedy vlastně přijede? No přeci dva přední zástupci Fokuz Recording, kterými jsou SATL & Malaky - světoznámá dvojice, která má na své kontě nespočet skvělých releasů ať už na domovském Fokuzu, anebo na labelech, jako je Integral, Celsius anebo sesterský label Shogun Audio - SGN:LTD. Support obstará domácí Liquidators Crew a jejich hosté CrashMan & Gr3p.


 

Třetí sobotu v září otevřeme podzimní sezónu Pikniku hned b2b večírkem, kam tentokrát přijali pozvání vyškovští matadoři a zakládající členové Weekend World - DJs LUIS, který stojím i za labelem Naked Records a RONNIE,kdy se po velmi dlouhé době oba představí v b2b setu. Dalším hostem bude pak mladá krev Tonsils Emergency, která aktuálně stále více bilancuje na pomezí techhouse / techna a předposledním hostem, je olomoucký srdcař a rezident Bocca klubu Wykrup, který aktivně ovlivňuje dění na olomoucké techno scéně a pro tento večer vystoupí v b2b setu právě s rezidentem Alexxem a konečně posledním střípkem do mozaiky pikniku přispěje Wattoom!

 «Zpět na seznam novinek
 
 
DOPORUČUJEME