Soul Ex Machina Takeover - Special Marcus Intalex Tribute Edition

Deivis, 23.6.2017 12:18

✖︎ ✖︎ ✖︎ Special Marcus Intalex Tribute Edition ✖︎ ✖︎ ✖︎
DJs: GABANNA (Drumatique / [SK]), CLIVE (Drumatique / [SK]), KE3N (Spiral / [SK]) + Soul Ex Machina crew: Johney, SBU, Attempt, Rough:Result

Před několika týdny nečekaně odešla ze světa jedna z nejdůležitějších postav inteligentního Drum&Bassu. Marcus Intalex byl ohromně talentovaným producentem, jehož první releasy vyšly na světlo světa už v roce 2000. Ve stejném roce také založil label Soul:R, který je dneska považován za kultovní značku, která na svět přivedla neskutečné množství té nejvytříbenější hudby od autorů jako jsou Calibre, Klute, Lynx nebo Alix Perez. Slovo legenda je dneska v hudebním prostoru užíváno snad až příliš často ale Marcus Intalex je jednoznačně jeden z těch, kteří si to označení po právu zaslouží.
Dlouho jsme v Soul Ex Machina crew přemýšleli, jak se s touhle nešťastnou událostí vypořádat, protože Marcus pro nás byl jedním z producentů, kteří nás přivedli k hudbě, kterou dnes hrajeme a máme rádi. Nakonec jsme se rozhodli, že tím nejlepším rozloučením bude pořádná party pro fajnšmekry, kteří stejně jako my vyrůstali na Marcusově hudbě. Protočíme spoustu hudby, která vyšla na Soul:R, nebo kterou vydal sám Marcus a pozdravíme ho do věčných lovišť, aby věděl, že jsme něj tady dole nezapomněli.
Když jsme se o tomhle plánu zmínili před kluky z bratislavské Drumatique crew, tak k naší radosti hned tři z nich slíbili, že přijedou do Brna, aby s námi Marcuse uctili. A nejsou to jen tak ledajaká jména. Clive, Gabanna a Ke3n jsou jedni z nejdéle působících Drum&Bassových DJs na Slovensku. Tahle trojka je definicí zkušenosti, skillu a té nejvytříbenější selekce. Kromě spousty hudby od Intalexe se tím pádem můžete těšit taky na hromadu dalšího skvělého deepového a liquidového D&B.


 

 «Zpět na seznam novinek
 
 
DOPORUČUJEME