NEWS

 

V pátek nás čeká house akce s Yellow Jacket a sobotní techno s Tibiza!

6.3.2018

Sounds Of House
9.3.2018, Perpetuum, Brno
DJs: Yellow Jacket, HRBLK, Detralex, Deivis
FB událost

Tibiza
10.3.2018, Perpetuum, Brno
DJs: Tibiza (OneWay), Upgrade, Deivis, Filip Gehringer
FB událost

 

 

 

Na třetí Paralevel dorazí dMIT.RY a Segment!

1.3.2018

Paralevel
2.3.2018, Perpetuum, Brno
DJs: dMIT.RYDahøSegmentUnclean

Třetí pokračování akce Paralevel opět přinese pohled na aktuální paralelní nemainsteamovou technoscénu a průřez současným undergroundovým zvukem. Tvůrci a rezidenti večera - severočeský Dahø a brněnský Unclean si tentokráte přizvali hosty z Prahy a Hradce Králové. Jsou jimi Segment a dMIT.RY, kteří rozhodně k tomuto tématu mají co říci. Už brzy Vám dodáme profily obou hostů a také zvukově zpřízněných duší. Pokud si chcete rozšířit obzory, nebo se jen dotknout hranic, kam až sahá aktuální techno, jste vítáni na Paralevel 3!


 

 

TIM B (Graz, AT) hostem pátečního dílu Freitag Techna!

22.2.2018

Náš resident Orbith I Gehringer je známý tím, že rád dává prostor mladým DJs, kteří jsou pro české publikum neokoukaní, proto lineup únorové akce Freitag Techno doplní mladý, talentovaný DJ a producent Tim B z rakouského Grazu. 
I přesto, že je Timovi teprve 23 let, je za ním vidět kus práce. V tak mladém věku už je součástí eventu Techno Mact Sinn a Auge mal Beat. Také nesmíme zapomenout zmínit, že je residentem legendárního klubu Bunker v Grazu. Těšit se můžete na pořádnou dávku Techna.
Soundcloud: https://soundcloud.com/timbamb

Lineup:
21:30 Deivis
00:30 Tim B (Graz, AT)
02:45 Orbith

 

 

Mareena (Unrush, Tresor.Berlin, DE) headlinerkou dalšího dílu Dirty Trip!

12.2.2018

Mareena žije v Berlíně od roku 2004 a přes pravidelná hraní v klubech About Blank nebo Berghain se dostala až k rezidentuře v nejslavnějším undergroundovém techno klubu na světě. Technu věnuje svůj veškerý čas, je zakladatelkou projektu Unrush a její zvuk se pohybuje na pomezí temného detroitského techna a chicagského acidu. 16. února nám přijede zahrát tříhodinový vinyl set a bude se jednat o její debut v České republice! Lineup doplní Pluge a rezidentní dvojice Carl W a Nee'o.

Poslechni si Reclaim Your City 204 | Mareena: http://bit.ly/2CDWcAC
Rezidentka berlínského klubu Tresor zahraje poprvé v Česku
www.rave.cz/clanek/20337/rezidentka-berlinskeho-klubu-tresor-zahraje-poprve-v-cesku/

 

 

Páteční Perpetuum zve na house music!

9.2.2018

Je tu pátek! Dnes čekejte všechny nekomerční polohy house music! Od deephouse přes house až po techhouse!
A lineup? Ten je na obrázku 
 ► Událost: Omek & VK Studio at Perpetuum, Brno

 

 

Techno legenda TOKY již v pátek v Perpetuum!

1.2.2018

Technology
2.2.2018, Perpetuum, Brno
DJs: Toky, Sionni, No-On, MisHa, Foxx

Legenda TOKY opět v Perpetuum! Zapiš si do diáře datum 2.2.2018! Po headlinerech jako Jan Fleck a Hackler & Kuch dorazí do klubu Perpetuum, na další díl akce Technology, legenda DJ TOKY! S sebou si přiveze techno krásku Sionni a aby toho nebylo málo dorazí také ostravský matador No-On.
Událostwww.facebook.com/events/302743670237874


 

 

 

Pražský DJ Lumiere na dnešní akci Nu Pagadi!

26.1.2018

Nu Pagadi
26.1.2018, Perpetuum, Brno
DJs: Lumiere, Shala, EliO, Deivis


Stylová klubovka je zpět na scéně. Po jménech jako Oliver Ho nebo Mikael Stavöstrand dorazí jeden z nejvýraznějších zástupců pražské house scény. 
Událost: www.facebook.com/events/1974846382779630

 

 

Thank you 2017. See you in 2018!

31.12.2017

Je tu poslední den roku 2017. V tomto roce se u nás představila spoustu skvělých producentů a DJs a vy jste vytvořili skvělou atmosféru na mnoha desítkách akcí.
Pro nás to byl rok plný jedinečných, nejen hudebních, zážitků, které si budeme dlouho pamatovat. Byl to prostě parádní rok!
Už teď pro vás, společně s našimi rezidenty, chystáme další skvělá jména undergroundové scény.
Přejeme vám, ať do roku 2018 vstoupíte tou správnou nohou, jste zdraví a šťastní.
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na vás v roce 2018!
Team klubu Perpetuum 

 

 

IM Cyber v pátek v Perpetuum! (exclusive dnb set)

21.12.2017

Drum Theory
22.12.2017, Perpetuum, Brno
DJs: IM Cyber, Tma, Calli, Johney, Six Beat Under & Rough:Result

Jak se správně naladit na Ježíška? Přece pohodovou předvánoční D&B akcí! Na premiérovou edici zbrusu nové party Drum Theory přijala naše pozvání veteránka české D&B scény, DJ IM Cyber. Ta se poslední roky věnuje už spíše rovnějším beatům a Drum&Bass hrává jenom výjimečně. Perpetuum je ale naštěstí jeden z klubů, pro které je ochotna udělat výjimku. Díky tomu si budeme moci v předvečer vánočních svátků vychutnat její vytříbenou selekci deepového a liquid-funkového D&B. O support se postarají dvě další šikovné DJky Calli a Tma. Celou akci pak ukončí v b2b setu klasická dvojka ze Soul Ex Machina crew, Rough:Result a Six Beat Under.

21.30 – Johney
23.00 – Tma
00.30 – IM Cyber
02.00 – Calli
03.00 – Six Beat Under & Rough:Result 

 

 

 

Tensal (PoleGroup, Falling ethics / ES) v Perpetuum!

14.12.2017

Fanoušci techna zbystřete! Do našeho klubu Perpetuum míří, a to na akci Maximal, DJ a vynikající producent, jež velkou část své kariéry prožil jako polovina dua Exium. Héctor Sandoval, jak se celým jménem TENSAL jmenuje, se ale vydal na sólovou dráhu a tím čím začal v projektu Exium, v tom pokračuje dále. Výborná produkce a smysl pro nejmenší detail z něj dělá aktuálně jednu z nejvýraznějších značek na současné techno scéně. Jeho jméno je pevně spjato s labelem Pole Group, který zastupuje celou řadu špičkových jmen, ať už je to Oscar Mulero, Ben Sims, Speedy J a nebo právě Exium. Těšte se na Maximalní jízdu. Toto bude velký večer! 

Event > Tensal (PoleGroup, Falling ethics / ES) at Maximal, Perpetuum 

Maximal
15.12.2017, Perpetuum, Brno

DJs: Tensal (PoleGroup / ES), Makarov, Sionni, Upgrade, Tomas Ivicic, Toomuch

 

 

V pátek nás čeká velký večer. Do Brna dorazí Inigo Kennedy!

7.12.2017

DIRTY TRIP 21
8.12.2017, Perpetuum, Brno
Headliner: INIGO KENNEDY (Token, Asymmetric / UK)
Support: Mike Corner, Segment, Carl W, Nee'o

Dvacátá první edice klubovky Dirty Trip nabídne velmi respektovanou legendu a průkopníka ve světě techna. Dámy a pánové, v prosinci k nám přijede mistr Asymmetric zvuku Inigo Kennedy! Na scéně se pohybuje více než dvacet let, je považován za inovativního producenta, který se nebojí do světa techna vnést žánrovou různorodost a jeho aktuální zvuk nás uchvátil natolik, že jsme si jej na naši domácí půdu do Perpetuum museli pozvat! Pečlivě jsme vybírali i support - prvním bude majitel labelu Dirty Corner Recordings a moderátor Radia Wave Mike Corner, druhým pak excelentní DJ s velmi neotřelým zvukem - Segment. Chybět nebudou ani rezidentní Nee‘o a Carl W. Budeš u toho i ty? 

 

Prosinec odstartujeme akcí Freitag Techno!

30.11.2017

Freitag Techno
1.12.2017, Perpetuum, Brno
DJs: Orbith, Funez (SK), Deivis, Filip Gehringer


Prosincové Perpetuum začneme stylově! V pátek startujeme dalším dílem rezidentní noci Orbitha pod názvem Freitag Techno! 
Jako host přijal pozvání slovenský DJ Funez. Support obstará další z rezidentů Deivis a celou akci odstartuje svým setem Filip Gehringer.
Orbith zahraje již tradiční long set, tentokrát min. 4 hodinový.

 
 

 

 

Dnes nás čeká deepová Resoulution. Do Brna dorazí král Need For Mirrors!

16.11.2017

Lineup na Resoulution je venku! Dnes to bude hodně bláznivý čtvrtek. Do Brna dorazí deepový král Need For Mirrors! S kým se potkáme na parketu
Událost: Need For Mirrors (UK) at Resoulution, Perpetuum, Brno

 

 

V pátek nás čeká rave legenda Mark Archer na narozeninách rave.cz!

9.11.2017

Hudební server rave.cz se blíží plnoletosti a s kým jiným oslavit letošních 17 let, než s rave legendou Markem Archerem?! Už od 80. let minulého století vydává hudbu a jednu dobu byl považován za britskou "rock-stár" v rámci elektronické hudby. Jeho klipy hráli na MTV a fanynky mu klečely doslova u nohou. Mezi rave legendami byste jen těžko hledali větší pojem než Mark Archer, zakladatel Bizzare Inc (kdo by neznal jeden z nejsamplovanějších hitů Playing With Knives), polovina uskupení Nexus$ 21 nebo Altern 8. Je také známý pro své sólové projekty DJ Nex, Trackman nebo Slo Moshun.
I dnes je velmi aktivní a dál vydává acid, house i klasické techno, ale nejznámější stále zůstává pro žánr, který sám označuje jako old skool rave.
Mark je rezidentem známé londýnské párty I Love Acid a je také pravidelným účastníkem zásadních eventů jako BangFace, Bloc Weekend, Sónar Festival, Fantazia a mnohých dalších.
Jeho loňský se

... Pokračování»

 
Předchozí galerie v seznamu (nejsou)      Následující galerie v seznamu
 
 
DOPORUČUJEME