Perpetuum Music Club Brno - Kontakt
 
 
 
 

O KLUBU

Provozovatel:


Lacaterro, s.r.o.

Odpovědný vedoucí: David Vašek

Tel: 733 523 398

IČ: 29354561
DIČ: CZ29354561

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským obchodním soudem v Brně, oddíl C, vložka 74697.

Perpetuum Music Club
Rooseveltova 9
602 00, Brno
Vchod z ulice Jezuitská

Produkce:

Roman Smékal roman.smekal2@gmail


Perpetuum - vchod
 

O klubu Perpetuum

Perpetuum bylo otevřeno na podzim roku 2001 jako klub programově zaměřený pouze na elektronickou taneční scénu. Hned od počátku jeho existence bylo jasné, že přesně takový, kapacitou menší klub, v Brně dlouhá léta chyběl. Nadšení návštěvníci zde mohli v následujících letech slyšet kompletní českou DJskou elitu, stejně jako takové světové klubové hvězdy jako Alex Moran, Asad Rizvi, Dano, Dave Mothersole, Eddie Richards, Inigo Kennedy, John Buckby, Matthias Tanzmann, Mike Parsons, Slack Hippie, Timmy S., Umek a další.

Ke konci roku 2005 nastalo období určité stagnace, další rozvoj přinesla až změna majitele klubu v létě 2006, po které následovala celková rekonstrukce interiéru. Nová programová strategie založená na pestré hudební produkci s důrazem na kvalitu, spolupráce s místními zkušenými DJs jako Jerry, Vik, Javas, X-morph, Blulajta, Muzzy, Koala, Hydrophonic, Funk Halen, Tvyks, Vectif, Roman Rai, Airto, včetně pečlivého výběru dalších českých a zahraničních hvězd, to vše spojené s masivní a cílenou reklamní kampaní, se ukázalo jako krok správným směrem. Od začátku nového směřování klubu si už mohli spokojení klubeři vychutnat mimo jiné vystoupení belgického electro-clashového dua Pascal H. & Rentboy, progressivních superstars Slackera z Velké Británie a Jimmyho Van M z USA, společného projektu DJe Lumiera a zpěváka Monkey Business Matthew Rupperta, hvězdných německých jungleových DJs N.Phect a Rusher, japonského techno talentu DJe Yachiho, DJského týmu Andrea Esu & Fabrice z italského Říma, v Berlíně žijícího amerického houseového klasika Jima Felliho, majitelů vídeňského labelu PE!Music, známých jako Natasza & Oscarsix, nebo slovenské techno legendy DJe Tokyho.

Klub Perpetuum se stal v současnosti nedílnou součástí všeobecně respektované české taneční scény a je pravidelnou destinací zábavy brněnských milovníků elektronické hudby, kreativních osobností, studentů, módních výstředníků i turistů. Od svého znovuotevření v létě 2006 si získává renomé kvalitní hudební produkcí, má technické a zvukové vybavení na špičkové profesionální úrovni, interiér je průběžně vylepšován se zřetelem na co nejvyšší pohodlí návštěvníků.

Klub se řadí mezi technicky vyspělé kluby v ČR. Klade důraz na zvuk a výborné technické zázemí nejen pro DJs, ale také pro live projekty. Klub prošel v roce 2013 celkovou rekonstrukcí a splňuje přísné standardy, které mu umožňují přivážet uznávané zahraniční DJe, jmenovitě (Samir Maslo, Matthias Meyer, Anthea, Gorge, Okain, CrosNineTroll, Fade, Amoss, Peter Makto, Cern, Crazy Sonic, Sergio Flores, Halogenix, Roy Green & Protone, nebo třeba Dave Mayer)

Klub spolupracuje s mnoha rezidenty, kteří nejen na brněnské scéně něco znamenají (Javas, Andrea Fiorino, Vik, Deivis), ale také s mladou krví, která je plná neotřelých nápadů a entuziasmu (Soul Ex Machina crew, Dirty Trip crew, Liquidators crew, Andy Smitth, Kaja Puczek .. )

V klubu se pořádají pravidelné parties (COONK, Munchies, Technocolor, Resoulutions, Broken Orchestra, Mastermix, Sunakashi, Dirty Trip …. )

Klub je také otevřen na pravidelné týdenní akce Bass Wednesday (středa) a Kick (čtvrtek).

Klub dává velký prostor nejen uznávaným českým DJs (Tráva, Loutka, Orbith, Subgate … ), ale také začínajícím DJs, kteří mají mnohokrát možnost si občas poprvé osahat, jaké to je hrát na kvalitním zvuku před více lidmi.

Klub Perpetuum si stále drží pozici jediného brněnského klubu, kde se hraje pouze elektronická taneční hudba (mimo tzv. novodobé EDM).

Těšíme se na vaši návštěvu! Perpetuum crew.

Interiér
Interiér
Interiér
Interiér
Interiér
Interiér
 
 
 
DOPORUČUJEME